ثبت شرکت,amirisabt.com

ثبت شرکت,amirisabt.com

ثبت شرکت,amirisabt.com

اخذ کارت بازرگانی

ثبت شرکت,amirisabt.com

ثبت شرکت,amirisabt.com

ثبت شرکت,amirisabt.com

ثبت شرکت,amirisabt.com

ثبت شرکت,amirisabt.com

ثبت شرکت,amirisabt.com

ثبت شرکت,amirisabt.com

 

اخبار اخیر

دمنوش های گیاهی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دمنوش های گیاهی

دمنوش های گیاهی

بحث فرآوری و بسته‌بندی بهداشتی که در چند دهه اخیر مورد توجه عموم قرار گرفته یکی از ملزومات گیاهان دارویی و دمنوش‌ها هم شده است. درخصوص چای، به دلیل مصرف بالا و توجه عموم مردم به این نوشیدنی جریان متفاوت است و در حال حاضر انواع چای‌های طعم‌دار و بدون طعم بر پایه چای سیاه در بازار به اشکال مختلف بسته‌بندی و فرآوری می‌شوند؛ اتفاقی که نیاز است بازار دمنوش‌ها را هم در برگرفته و یک تولید بهداشتی با بسته‌بندی مطمئن داشته باشد. در گزارش امروز قصد داریم شرایط ورود به بازار بسته‌بندی و فرآوری گیاهان دارویی را بررسی کنیم و همچنین میزان سرمایه‌های مورد نیاز برای این کار را از نظر بگذرانیم. میزان تولید سالانه تعیین می‌کند که شما چقدر سرمایه اولیه نیاز دارید، برای تولید حداقل 30تن محصول نهایی در یک سال ارقام زیر در نظر گرفته می‌شوند. اول از هرچیزی باید زمین مورد نیاز خود را تهیه کنید که این زمین نیاز دارد تا بخش‌هایی چون انبار مواد اولیه، آزمایشگاه، سالن تولید و سالن دپو محصول را داشته باشد، برای راه‌اندازی این مجموعه حداقل فضایی 300 متری در کمینه متراژ نیاز است.

مرحله بعدی مربوط به خرید ماشین‌آلات این کار است که خوشبختانه تمام ماشین‌آلات مورد نیاز این کار در کشور تولید می‌شود و هزینه بالایی هم ندارد. اصلی‌ترین ماشین‌ها شامل دستگاه سورتینگ، دستگاه خشک‌کن، دستگاه آسیاب‌کن و در نهایت دستگاه‌های مربوط به بسته‌بندی است و چون گیاهان خشک هستند و طعم و بوی را به دستگاه‌ها منتقل نمی‌کنند می‌توان از یک خط تولید برای چند نوع گیاه بهره گرفت. برای خرید این تجهیزات در حدود 200میلیون تومان سرمایه نیاز خواهید داشت. در شروع کار هم حدود 50میلیون تومان برای خرید مواد اولیه نیاز دارید. همچنین در این مجموعه پنج نفر کارگر ساده، یک گیاه‌شناس، یک تکنسین ماشین‌آلات، یک مدیر و یک راننده نیاز خواهید داشت. مجوزهای لازم برای فعالیت هم از سوی وزارت بهداشت و همچنین سازمان صنعت و معدن صادر می‌شوند. @sabtsherkatamiri

نوشتن دیدگاه

از این که برای مطلبی از ثبت امیری نظری دارید و آن را ارسال می کنید,خوشحالیم.نظر شما پس از تایید منتشر می شود.و اگر سوالی در نظرات طرح کنید پاسخ شما سریع درج می شود.ارسال نظر بدون نیاز به ایمیل است.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید